українська російська англійська
Десантники здійснили стрибки з парашутами, що нещодавно надійшли на озброєння
18.07.2013 | 17:40
Прес-служба Міністерства оборони

В рамках виконання програми стрибкової підготовки військовослужбовці 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ Сухопутних військ ЗС України, що дислокується на Дніпропетровщині, продовжують здійснювати планові стрибки з парашутом.

За чотири стрибкових дні воїни-десантники виконали понад 1200 стрибків з парашутом з вертольота Мі-8МТ. Зокрема, офіцери повітряно-десантної служби з’єднання вперше на базі бригади здійснили стрибки з парашутом  “Статус СН”.

– Парашути “Статус СН” нещодавно надійшли на озброєння Збройних Сил України. Наші офіцери приймали участь у випробуваннях, пройшли навчальні збори та мають досвід стрибків на даних парашутних системах. Сьогодні вони поновили свої навички. В найближчий час парашутні системи “Статус СН” надійдуть на озброєння з’єднання тож дані офіцери зможуть відразу приступити до навчання особового складу, – зазначив заступник командира бригади – начальник повітряно-десантної служби підполковник Олег Зінченко.

Свій перший стрибок з парашутом здійснили і 80 молодих контрактників, які нещодавно стали до строю 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ Сухопутних військ ЗС України.

Варто зазначити, що військовослужбовці бригади планують виконати понад 1500 стрибків з парашутом.

версія для друку