українська російська англійська
У Криму за півроку проведено майже 3 тисячі сільськогосподарських ярмарків
19.07.2013 | 11:55
Рада міністрів АР Крим

У Криму за I півріччя цього року проведено майже 3 тисячі ярмарків, а також розширених продажів сільськогосподарської продукції і продуктів її переробки. Про це повідомив Перший заступник Голови Ради міністрів Криму Павло Бурлаков.

На ярмарках реалізовано 10,9 тис. тонн сільгосппродукції на суму 69,4 млн. грн. «Проведення сільськогосподарських ярмарків в регіонах дозволяє не лише забезпечити кримчан якісною сільгосппродукцією за доступними цінами, але і збільшити прибутки селян, які її виробляють», — відмітив Павло Бурлаков.

Перший віце-прем’єр підкреслив, що у рамках виконання соціальних ініціатив Президента України, спрямованих на комплексний розвиток сільських територій і збільшення прибутків селян, Рада міністрів Криму надає всебічну підтримку місцевим товаровиробникам, в тому числі з розвитку ринкової інфраструктури. «Для виробників продовольчих товарів і сільгосппродукції на ринках виділено 4762 торговельних місця, визначено 241 майданчик для реалізації власної продукції з автомашин», — повідомив Павло Бурлаков.

Нині кримська продукція реалізується на 801 фірмовому об’єкті торгівлі, у тому числі на 751 об’єкті з реалізації продовольчих товарів.

Перший віце-прем’єр також нагадав, що за ініціативою Ради міністрів Криму в лютому цього року в Ялті відбулася третя виставка-ярмарок «Купуй кримське», яку відвідали більше 2,5 тисячі осіб.

У рамках виставки представники сільгосппідприємств уклали 49 договорів — намірів на постачання своєї продукції з санаторно-курортними, лікувальними і туристичними установами. «Впевнений, що кримська продукція займе гідне місце на внутрішньому ринку», — резюмував Павло Бурлаков.

 

версія для друку