українська російська англійська
Геннадій Темник провів в Одесі нараду щодо підготовки до осінньо-зимового періоду
19.07.2013 | 13:16
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

З метою здійснення ефективного контролю за станом підготовки областей до осінньо-зимового періоду, в Мінрегіоні створили чотири мобільні робочі групи, які здійснюють перевірку фактичного стану підготовки на території кожної області. Одеська, Кіровоградська та Миколаївська області – перші регіони, в яких здійснено перевірки. Такі ж виїзні перевірки будуть проведені у всіх регіонах без виключення. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник на нараді з активом Одеської області щодо підготовки до осінньо-зимового періоду.

Плановий показник підготовки станом на 15 липня має складати не менше 50%.

Міністр відзначив задовільний рівень підготовки Одеської області до стабільної роботи в осінньо-зимовий період.

На звітну дату підготовка житлового фонду в регіоні склала 52,4% (середній показник по Україні - 52,7%), шкіл - 50,9% (середній показник по Україні - 56,7%), дитячих садків  - 59% (середній показник по Україні - 58,3%), лікарень            - 61,4% (середній показник по Україні - 56,1%).

За планом йде і підготовка котелень  в Одеській області - 50,1% (середній показник по Україні - 53,9%), заміна теплових мереж - 52,2% (середній показник по Україні - 52,9%), заміна водопровідних мереж - 51,7% (середній показник по Україні - 53,5%), підготовка водопровідних насосних станцій - 66,1% (середній показник по Україні - 55,3%), підготовка центральних теплових пунктів - 63,7% (середній показник по Україні - 57,5%), підготовка каналізаційних насосних станцій - 73,4% (середній показник по Україні - 54,7%). Заготовка посипного матеріалу складає 52,6% (середній показник по Україні - 51,4%). Підготовка спеціалізованої техніки - 56,1% (середній показник по Україні - 54,6%).

Міністр також відзначив, що в Одеській області на 100% забезпечено технологічний облік на джерелах теплогенерації, тоді як в Україні середній показник складає 92,5%. Швидкими темпами в регіоні забезпечується і технологічний облік на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства -91,8% (середній показник по Україні - 72,1%).

Геннадій Темник звернув увагу керівництва Одеської області на низький рівень капітального ремонту котлів, який на звітну дату складає лише         46,7%, тоді як середній по Україні показник складає 60,1%. Також не виконані поки в Одеській області планові показники ремонту вулиць і доріг – всього 38,9%.

Він наголосив, що всі підготовчі роботи  мають бути завершені до 1 жовтня. Крім того, за словами Геннадія Темника, необхідно забезпечити погашення у повному обсязі заборгованості за спожитий природний газ, електричну, теплову енергію та своєчасну виплату заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства.

 

 

версія для друку