українська російська англійська
В Україні на 3,3% зросло поголів'я великої рогатої худоби
19.07.2013 | 15:27
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

В Україні від початку року поголів’я ВРХ зросло на 3,3%. При цьому збереглася позитивна динаміка у виробництві молока. Тому держава й надалі продовжуватиме програми підтримки галузі, які сприяють її розвитку. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Галузь тваринництва залишається у пріоритеті державної політики. Так, започатковані програми її підтримки допомогли відродити галузь. Проте ми розуміємо, що не можна зупинятися на досягнутому. Тому ми працюватимемо як над удосконаленням існуючих програм підтримки для одноосібників, так і, відповідно до Програми активізації економіки, стимулюватимемо будівництво та реконструкцію великих тваринницьких комплексів», − наголосив Міністр.

 Очільник відомства додав, що такий підхід допоміг збільшити поголів’я ВРХ. За словами Міністра, позитивним є і те, що поголів’я збільшилося в господарствах населення, – на 5,2%. Цього вдалося досягти завдяки напрямкам державної підтримки.

«На сьогодні в Україні продовжує діяти дотація за утримання та збереження молодняку ВРХ. Вона допомагає наростити поголів’я. А бюджетна допомога на придбання доїльних апаратів сприяє підвищенню якості молока, а отже – його закупівельної ціни. Водночас, хочу нагадати, що цього літа в Україні не відбулося сезонного зниження цін на молоко», − додав Микола Присяжнюк.

 

версія для друку