українська російська англійська
На Луганщині відкрито Центр комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості
19.07.2013 | 16:23
ЛУГАНСЬКА ОДА

Головна мета створення Центру комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості – максимально знизити виробничий травматизм у даній галузі. Особлива увага приділяється миттєвому визначенню загазованості, підвищенню температури у виробці, і навіть – людському фактору.

«Ми – вугільна територія, тому цей Центр вкрай важливий для нас як гарант безпеки праці наших шахтарів. Також для нас дуже важливо, що тут створено близько 100 робочих місць, причому – високооплачуваних, з заробітною платою від шести тисяч гривень», – зауважив голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк.

Поки на ремонт, закупівлю устаткування центру шахтної безпеки витрачено трохи більше 30 млн. грн.

Всього в систему Центру будуть підключені 158 шахт та вугледобувних підприємств. Робота триває: щотижня підключається ще приблизно по одному-два підприємства. Для цього замінюється вся кабельно-дротова система шахти, встановлюються датчики, потім йде перевірка їх роботи. При цьому, як підкреслив Володимир Пристюк, влада, яка відповідає за життя своїх громадян, працівників шахт, має намір довести справу до повного успіху

версія для друку