українська російська англійська
Наталія Королевська: Робота Пенсійного фонду буде оцінюватися за новими критеріями
19.07.2013 | 16:56
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Об’єктивна оцінка результатів роботи Пенсійного фонду буде базуватися на нових критеріях. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська по завершенні наради з начальниками головних управлінь Пенсійного Фонду, де були затверджені відповідні критерії.

«Для об’єктивної оцінки результатів роботи Пенсійного фонду ми розробили і сьогодні затвердили низку критеріїв. Серед них ключовими є кількість застрахованих осіб та кількість штатних співробітників підприємств, установ та організацій», – сказала вона.

За словами Наталії Королевської, це не нормально, коли в країні нараховується близько 20 млн. працюючих, а платників єдиного соціального внеску (ЄСВ) серед них лише 13 млн. 302,8 тис. осіб.

Також серед критеріїв оцінки роботи Пенсійного фонду Міністр назвала розмір фонду заробітної плати, з якого сплачується ЄСВ. Крім того, до переліку критеріїв оцінки роботи ПФ увійшли кількість працівників з мінімальною зарплатою, підвищення «середньої» зарплати, заборгованість з ЄСВ та заборгованість по пільгових пенсіях.

версія для друку