українська російська англійська
У першому півріччі всі регіональні управління Пенсійного фонду наростили темпи зростання власних доходів
19.07.2013 | 17:38
Прес-служба Пенсійного фонду

У загальному обсязі надходжень Пенсійного фонду дві третини належить власним доходам, які за шість місяців становили 81,1 млрд. грн., що на 5,3 млн. грн. (або на 6,9 %) більше, ніж за відповідний період торік. При цьому всі регіональні управління Фонду наростили темпи зростання власних доходів.

Виконання планових показників  власних доходів Пенсійного фонду забезпечено на 101,7%. Про це 19 липня 2013 року йшлося на нараді з начальниками головних управлінь Пенсійного фонду України за підсумками роботи у першому півріччі, в якій взяла участь та виступила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

Загалом, за оперативними даними, за січень-червень нинішнього року до бюджету Пенсійного фонду України з усіх джерел фінансування надійшло 122,7 млрд. грн., що  на 16,5 млрд. грн. більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

З Державного бюджету України на фінансування пенсійних програм надійшло 41,6 млрд. грн., що відповідає плановим показникам.

За рахунок цих ресурсів було забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням їх підвищень 13,6 млн. пенсіонерів на загальну суму 124,5 млрд. грн. Це на 12, 8 млрд. грн. більше, ніж за  січень – червень 2012 року.

Міністр соціальної політики Наталія Королевська поставила перед Пенсійним фондом України чіткі завдання щодо збільшення надходження власних доходів, скорочення та реструктуризації заборгованості платників єдиного соціального внеску, що дасть змогу створити необхідний фінансовий ресурс для осучаснення пенсій.  

 

версія для друку