українська російська англійська
Геннадій Темник: Мінрегіон поповнить кадровий резерв фахівцями з областей України
22.07.2013 | 11:17
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

На базі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проходитимуть стажування спеціалісти житлово-комунальної сфери з регіонів України. Мета – формування кадрового потенціалу Мінрегіону. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

За його словами, більше 300 фахівців з усіх областей України виявили бажання пройти стажування. Починаючи з сьогоднішнього дня в Міністерстві стажуватиметься перша група фахівців з Криму, Запорізької, Миколаївської, Хмельницької, Чернігівської областей та Києва. За результатами стажування кращих з них буде зараховано до кадрового резерву Міністерства.

«Ми поставили собі завдання наповнити кадровий склад відомства новими фахівцями, які можуть дати новий імпульс реформуванню житлово-комунального господарства. Нам потрібні спеціалісти, які б продукували нові ідеї, спрямовані на розвиток галузі, а також пропонували шляхи їх реалізації», - сказав Геннадій Темник.

версія для друку