українська російська англійська
В Одесі з дружнім візитом перебувають військові кораблі ВМС Іспанії та Туреччини
22.07.2013 | 13:48
Прес-служба Міністерства оборони

В Одесу з дружнім візитом прибули кораблі Постійної військово-морської групи НАТО №2 (SNMG-2) фрегати «Блас де Лезо» військово-морських сил Іспанії та  «Саліхреіс» військово-морських сил Туреччини.

Під час триденного перебування у приморському місті іноземні військові моряки ознайомляться з визначними місцями Одеси та проведуть низку офіційних зустрічей.

Зокрема, сьогодні представники НАТО на чолі з командувачем військово-морської групи контр-адміралом Еуджініо Діаз дель Ріо відвідали Західну військово-морську базу ВМС ЗС України. Тут пройшла зустріч із старшим морським начальником Одеси – командиром бази капітаном І рангу Євгеном Кінзерським, в ході якої військові моряки обох країн обговорили питання співпраці, взаємодії та обміну досвідом, зокрема і участі українських військових моряків у міжнародних навчаннях та операціях.

Також військова делегація провела зустрічі з представниками місцевих органів влади, а іспанські військові моряки поклали квіти до пам’ятника своєму відомому землякові – адміралу Хосе де Рібасу.

версія для друку