українська російська англійська
На Волині у всіх містах обласного значення запрацювали Центри адміністративних послуг
22.07.2013 | 15:12
Волинська ОДА

На Волині у всіх містах обласного значення запрацювали Центри адміністративних послуг. Наразі 196 адмінпослуг надаються органами місцевого самоврядування, ще 11 – підрозділами облдержадміністрації. Про роботу в регіоні з реформування адмінпослуг поінформував заступник голови Волинської облдержадміністрації Едуард Стоєв на оперативній нараді голови облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Згідно з вимогами Закону про адмінпослуги міграційна  та реєстраційна служби, Держземагенство та Дежгірпромнагляд  продовжують роботу щодо забезпечення своїх послуги через Центр надання адміністративних послуг у Луцьку. Така практика буде в усіх містах обласного значення.

Загалом передбачено надання 25 адміністративних послуг територіальних органів центральних органів влади та 11 послуг - структурними підрозділами облдержадміністрації.

Нагадаємо, що в області реалізуються проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», згідно якого нею надаватиметься 35 адмінпослуг. Роботу уже налагоджено у 247 відділеннях поштового зв’язку.

 

 

 

версія для друку