українська російська англійська
З початку року вітчизняні аграрії залучили 7,3 млрд. грн. кредитів
22.07.2013 | 15:54
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Від початку року вітчизняні аграрії залучили 7,3 мільярда гривень кредитів, що в 1,2 разу більше, ніж минулоріч. Ці кошти сільгоспвиробники спрямували, в тому числі, на весняну посівну та збиральну кампанії. Загалом за півроку банківським кредитуванням скористалися майже 2 тисячі сільгосппідприємств. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Уряд усіляко сприяє збільшенню фінансування аграріїв, у тому числі і за рахунок банківських кредитів. І наразі сільгоспвиробники продовжують активно співпрацювати з комерційними банками у регіонах», − зазначив Микола Присяжнюк.

Так, станом на 19 липня сільгосппідприємства позичили в банках 7,3 мільярда гривень, що в 1,2 разу більше, ніж на відповідну дату минулого року, коли аграрії залучили 5,8 мільярда гривень. Загалом майже 2 тисячі сільгосппідприємств взяли кредити в банках.

За словами Міністра, найбільше кредитів залучили аграрії Миколаївської, Черкаської, Тернопільської та Вінницької областей. Активно працюють у цьому напрямку Харківська, Дніпропетровська та Полтавська області.

«Аграрії зарекомендували себе як відповідальні позичальники. Тому у разі потреби банки йдуть їм назустріч та пролонгують кредити, що залучені протягом минулих років», − зауважив Міністр.

 

версія для друку