українська російська англійська
Міністерство юстиції: Вдосконалюється процедура банкрутства
22.07.2013 | 17:40
Прес-служба Міністерства юстиції

18 липня 2013 року завершився шестимісячний термін заміни ліцензій на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна,  керуючого санацією, ліквідатора) на свідоцтва, передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

«Діяльність арбітражних керуючих здійснюється відтепер в Україні виключно як незалежна професійна діяльність. Йдеться про підвищення професійного рівня арбітражних керуючих, підвищення вимог та контролю за їх діяльністю. Це дозволить також скоротити терміни проведення процедур банкрутства та досягти більш повного погашення вимог кредиторів боржників», - повідомила Міністр юстиції України Олена Лукаш.

Зміни спрямовані на приведення інституту відновлення платоспроможності у відповідність до сучасних світових стандартів та покращення регуляторного середовища України. Відтак діяльність арбітражного керуючого здійснюється виключно як незалежна професійна діяльність на підставі відповідного свідоцтва. Загалом за півроку було прийнято рішень про заміну на свідоцтва 1713 ліцензій арбітражних керуючих.

версія для друку