українська російська англійська
24 липня відкриття відділення трансфузіології та експедиції Центру крові ЗС України
23.07.2013 | 09:56
Прес-служба Міністерства оборони

24 липня у Головному військово-медичному клінічному центрі “Головний військовий клінічний госпіталь” відбудуться урочисті заходи з нагоди відкриття оновленого відділення трансфузіології та експедиції Центру крові Збройних Сил України і передачі Посольством США в Україні двох сучасних медичних низькотемпературних морозильних апаратів “ХАЄР” для зберігання компонентів донорської крові.

Зазначене відділення стане очікуваним подарунком всім військовослужбовцям, ветеранам Великої Вітчизняної війни, Збройних Сил та учасникам бойових дій, значно покращивши якість та рівень їх лікування.

Планується, що у заході візьмуть участь керівництво Міністерства оборони України, представники відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні.

Початок заходу об 11.30 24 липня 2013 року за адресою Головного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь”: м. Київ, вул. Госпітальна, 18 .

Довідки та акредитація за телефонами Управління преси та інформації Міністерства оборони України: (044) 253-20-73, (044) 253-03-19.

 

 

 

версія для друку