українська російська англійська
В Іллічівську заклали капсули у будівництво нового виробничого комплексу на 600 робочих місць
23.07.2013 | 10:40
Одеська ОДА

В Іллічівську відбулася урочиста закладка капсули у будівництво нового виробничого комплексу ТМ «Левада». Перший камінь у будівництво заводу з виробництва продуктів харчування глибокої заморозки та переробці фруктів і овочів заклав керівник апарату - заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Петро Хлицов за дорученням керівника області Едуарда Матвійчука.

«Ми сьогодні закладаємо капсулу великого будівельного об'єкта, пройде час і ми переконаємося що на цьому місці, на цьому пустирі буде чудовий сучасний об'єкт, який увійде в економіку, як Іллічівська, так і нашого регіону», - сказав під час урочистої події Петро Хлицов.

Він також зазначив, що реалізація нового інвестиційного проекту як і інших подібних текстів стала можливою завдяки системній роботі щодо забезпечення безпеки інвестицій в Одеській області, яка знаходиться під безпосереднім контролем голови обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука.

Інвестиції в нове виробництво сягають близько 190 млн. гривень, на базі підприємства буде створено близько 600 робочих місць

версія для друку