українська російська англійська
Равіль Сафіуллін: З кожним роком Всесвітні ігри стають все більш популярними
23.07.2013 | 16:55
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

23 липня в Міністерстві молоді та спорту України відбулася прес-конференція, присвячена IX Всесвітнім іграм, які з 25 липня по 4 серпня 2013 року проходитимуть у місті Калі (Колумбія).

У заході взяли участь Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, чемпіон Європи з джиу-джитсу Іван Настенко, абсолютна чемпіонка світу з пауерліфтингу Лариса Соловйова та віце-чемпіон світу з ушу Дмитро Баток.

Під час виступу Міністр зазначив, що з кожним роком Всесвітні ігри стають все більш популярними.

"Якщо в перших Іграх брали участь 1265 спортсменів, то на останніх, що проходили у 2009 році в Китаї, – 4747. На ІХ Всесвітніх іграх нашу збірну представлять 87 атлетів, які змагатимуться в 17 видах спорту. До складу команди увійшли 22 чемпіони світу, 6 чемпіонів Європи, 18 призерів чемпіонатів світу та 33 призери чемпіонату Європи", - поінформував Равіль Сафіуллін.

Також Равіль Сафіуллін наголосив на тому, що вже підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України, відповідно до якого преміальні чемпіонам та призерам Всесвітніх ігор будуть збільшені на 50 відсотків і становитимуть за "золото" 30 тисяч доларів США, за "срібло" – 25 і за "бронзу" – 15 тисяч доларів США.

 

версія для друку