українська російська англійська
Казначейство України забезпечує здійснення видатків міського бюджету міста Берегова
23.07.2013 | 18:55
Прес-служба Державної казначейської служби

У зв’язку з поширенням у деяких ЗМІ повідомлень щодо блокування видатків органів місцевого самоврядування, а саме міського бюджету міста Берегова Закарпатської області Казначейство України повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності.

Протягом поточного року міському бюджету м. Берегова перераховано з Державного бюджету дотацій на загальну суму 4,8 млн грн та субвенцій - 15,6 млн грн (в т. ч. субвенцій соціального спрямування, субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах).

Протягом поточного року органами Державної казначейської служби України у Закарпатській області забезпечено оплату платежів розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету м. Берегова на загальну суму

44,7 млн грн, в тому числі за незахищеними напрямками - 4,5 млн гривень.

В 2013 році для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та проведення інших захищених видатків в поточному році Головним управлінням Державної казначейської служби України у Закарпатській області за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку надано бюджету м. Берегова 14 безвідсоткових позик на покриття тимчасових касових розривів на загальну суму 19,3 млн грн, з яких на сьогоднішній день 2,6 млн грн ще не погашено.

В місті у повному обсязі (в межах наявних коштів та отриманих позик) забезпечуються проведення видатків за захищеними напрямками, зокрема, на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, оплату продуктів харчування, послуг з харчування, комунальних послуг бюджетних установ та здійснення інших соціальних виплат населенню.

У зв’язку з невиконанням дохідної частини, в 2012 році Берегівському міському бюджету надано 3 середньострокові позики на загальну суму

2,1 млн грн, а за перше півріччя 2013 року ще 4 на 2,5 млн гривень.

Станом на 22.07.2013 загальна сума заборгованості бюджету

м. Берегова за позичками з єдиного казначейського рахунку складає

7,2 млн грн, повідомляє прес-служба Державної казначейської служби України.

 

версія для друку