українська російська англійська
Урядовий уповноважений з прав інвалідів привітав учасників Всеукраїнської конференції у Львові
24.07.2013 | 09:24
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Представник Урядового уповноваженого з прав інвалідів від імені Олексія Журавка передав вітання організаторам, учасникам та гостям Всеукраїнської конференції «Дотримання в Україні чинного законодавства та нормативно-правових актів щодо соціального та правового захисту людей з інвалідністю відповідно до Конвенції ООН про права інвалідів», яка з 23 по 25 липня проходить у Львові.

«Вважаю, що цей захід – чудова нагода для фахівців, відданих шляхетній справі захисту прав людей з обмеженими можливостями, не тільки обмінятися досвідом і досягненнями, а й напрацювати нові підходи та практичні механізми для досягнення позитивних зрушень у соціальній сфері.

Спираючись на міжнародний досвід та удосконалюючи національні надбання у цій царині, сьогодні ми маємо створити таку державу, яка б не тільки декларувала рівні для всіх можливості, а й реально гарантувала б умови для розкриття потенціалу кожного свого громадянина.

Переконаний, що конференція стане майданчиком для конструктивного діалогу, за результатами якого буде вироблено спільну позицію та низку заходів, аби життя громадян з обмеженими можливостями стало якіснішим і змістовнішим. Разом ми зможемо перетворити «обмежені можливості» на повноцінне життя!» – йдеться у вітальному зверненні Олексія Журавка.

Урядовий уповноважений з прав інвалідів побажав усім присутнім учасникам та гостям конференції невичерпної енергії, сил і наснаги, творчого натхнення, плідної роботи та приємних вражень від спілкування.

версія для друку