українська російська англійська
На Дніпропетровщині кількість амбулаторій сімейної медицини збільшилась майже утричі
24.07.2013 | 10:36
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині протягом двох з половиною років кількість амбулаторій сімейної медицини збільшилась майже утричі – із 137 до 396. Лише в поточному році було відкрито 10 – у Кривому Розі, Нікополі, Марганці, Васильківському та Межівському районах. Про це повідомила директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валентина Гінзбург.

«У медичній галузі Дніпропетровщини відбуваються безпрецедентні зміни. Відкриваються сучасні амбулаторії сімейної медицини, закуповується автотранспорт та обладнання, а лікарі отримують підвищену заробітну плату, – сказала Валентина Гінзбург. – Все це підвищує якість та доступність медичних послуг, що є  одним із пріоритетів державної політики Президента України Віктора Януковича».

Директор департаменту зазначила, що всі амбулаторії Дніпропетровщини на 100% оснащені автотранспортом. Вони забезпечені необхідним лікувально-діагностичним обладнанням, що дозволяє ще на первинному рівні своєчасно діагностувати захворювання та розпочати їх лікування, а відтак зберегти здоров’я пацієнтів. Лише в 2013 році на придбання медобладнання з місцевих бюджетів виділено 926,6 тис. грн.

 

 

 

 

версія для друку