українська російська англійська
У 2013 році Мінінфраструктури посилило роботу з розвитку міжнародних перевезень автотранспортом
24.07.2013 | 12:26
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна активізує співпрацю з країнами-партнерами з питань міжнародних автомобільних перевезень. Про це 23 липня під час Колегії Міністерства інфраструктури України повідомив директор Департаменту автомобільного транспорту Міністерства Дмитро Петухов.

За його словами, у поточному році в рамках двосторонньої співпраці проведено 6 засідань Змішаних Комісій з питань міжнародних автомобільних перевезень.

«За результатами проведених переговорів збільшені квоти дозволів та вирішена низка важливих питань в частині виконання перевезень пасажирів та вантажів в міжнародному автомобільному сполученні з Грецією, Чехією, Болгарією, Литвою, Азербайджаном, Узбекистаном, - повідомив Дмитро Петухов. - На постійній основі спеціалістами Департаменту спільно з МЗС України та дипломатичними представництвами України за кордоном проводиться робота з питань міжнародних автомобільних перевезень – сьогодні особливу увагу приділено співробітництву з Узбекистаном, Норвегією, Туреччиною, Росією, Румунією, Білоруссю».

Протягом місяця відбудуться засідання Змішаних Комісій з Естонією, Білорусією та Грузією.

Директор Департаменту автомобільного транспорту зауважив, що Міністерство інфраструктури України ініціювало перед компетентними органами Угорщини, Словаччини, Фінляндії, Польщі, Румунії, Вірменії, Грузії, Греції та Болгарії розгляд питання лібералізації міжнародних автомобільних перевезень вантажів.  Вирішення цього питання буде суттєвим кроком для інтеграції національної транспортної системи в загальноєвропейську та світову транспортні системи на основі гармонізації діючої законодавчої та нормативно-правової бази та, відповідно, створення умов для ефективного й скоординованого функціонування вітчизняних перевізників в міжнародному автосполученні.

Дмитро Петухов також повідомив, що на виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Закону України «Про приєднання України до Угоди про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами (Угода INTERBUS)», з метою покращення організації міжнародних автомобільних перевезень, а також приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства, розроблений проект наказу Міністерства «Про внесення змін до Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні».

 

версія для друку