українська російська англійська
Урядовий уповноважений з прав інвалідів відзначив важливість спеціалізованих друкованих видань
24.07.2013 | 14:56
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

«Газета інвалідів та ветеранів України» повинна зайняти особливе місце в житті людей з обмеженими можливостями. Про це вчора сказав Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко під час робочої зустрічі з головним редактором друкованого видання «Газета інвалідів та ветеранів України» Володимиром Савруцьким та представником Державної служби з питань інвалідів та ветеранів Михайлом Камінським, який є куратором цього проекту.

Під час зустрічі Володимир Савруцький розповів про створення газети та основні проблеми, що висвітлюються на її шпальтах, а також накреслив шляхи підвищення якості інформаційного наповнення видання з питань соціального захисту інвалідів.

«На сторінках газети можна знайти публікації, що відображають різноманітне життя людей з обмеженими можливостями, дізнатися про права інвалідів, отримати відповіді на хвилюючі їх питання, а також компетентні роз’яснення щодо соціального та медичного захисту інвалідів та багато іншого. Знайомлячи читачів з долями інвалідів, яким вдалося всупереч усьому реалізуватися в житті, ми на їхньому прикладі намагаємось переконати всіх – це можливо!» – розповів Володимир Савруцький.

У свою чергу, Урядовий уповноважений з прав інвалідів відзначив важливість випуску спеціалізованих друкованих видань. «Такі газети необхідні для інвалідів та інших маломобільних категорій громадян. Адже, щоб розвиватися, оперативно реагувати на виклики часу, бути в курсі всіх подій, для людини життєво необхідною є інформація. І ця газета має стати джерелом інформації для людей, які здебільшого живуть у маленьких містах та селах»,– зазначив під час розмови Олексій Журавко.

Він також наголосив на тому, що газета сьогодні може виконувати об’єднуючу роль влади та громадськості.

«Ваше видання має налагодити постійний та надійний зворотний зв’язок громадян з владою, аби сприяти реалізації рівних можливостей та знищенню бар’єрів, які перешкоджають створенню вільного доступу до інформації. На фоні багаточисленних видань, що висвітлюють проблеми соціальної сфери, «Газета інвалідів та ветеранів» повинна зайняти особливе місце в житті людей з обмеженими можливостями», – підсумував Урядовий уповноважений з прав інвалідів.

На завершення зустрічі присутні дійшли висновку, що необхідно продовжувати діалог щодо подальшої співпраці, але вже напрацювавши конкретні пропозиції та обґрунтування.

Довідково

Перший номер «Газети інвалідів та ветеранів» вийшов у друк в грудні 2011 року. Серед завдань, які поставила перед собою редакція газети, є інформування читачів про насущні потреби інвалідів, роз’яснення законодавства соціальної сфери, надання консультації з питань реалізації, охорони і захисту прав інвалідів; висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування з питань соціального захисту інвалідів та ветеранів; узагальнення досвіду роботи громадських організацій інвалідів та їх підприємств. Сьогодні видання розповсюджується безкоштовно серед інвалідів та ветеранів за кошти спонсорів.

версія для друку