українська російська англійська
На Херсонщині влада і духовенство об'єдналися задля вирішення проблем виховання молоді
24.07.2013 | 16:56
Херсонська ОДА

«Не може мати майбутнього народ, який забуває про свою історію, не шанує свої культурні та духовні надбання», - наголосив голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк на зустрічі із керівниками релігійних громад усієї області, присвяченій відзначенню 1025-ій річниці хрещення Київської Русі.

Голова Херсонської облдержадміністрації, розпочинаючи  виступ, звернув увагу всіх присутніх на те, чим живе Херсонщина сьогодні. Так, Миколою Костяком були окреслені успішні результати роботи у сферах сільського господарства, аграрного виробництва, промислового будівництва. Зокрема, було акцентовано увагу на високому відсотку збору урожаю овочевих і баштанних культур, на відновленні роботи Херсонського аеропорту. У найближчих же планах – розвиток Таврійського краю як потужної курортно-рекреаційної зони.

«Безперечно, за зміцненням економіки і соціальної сфери, за створенням нових матеріальних благ, ми в жодному разі не можемо забувати про одвічні цінності», - зазначив Микола Костяк у ході зустрічі.

Учасники зустрічі обговорили питання, пов’язані із проблемами духовності населення Херсона і області.  Зокрема, було піднято тему виховання підростаючого покоління.

«Тільки спільними зусиллями ми зможемо прийти до правильного  духовного виховання молоді, - зазначив голова облдержадміністрації. – Саме тому ми готові розглянути це питання більш детально – створити робочі групи, провести засідання із зазначеної теми, тобто, усіма силами сприяти тому, щоб у нашої нації було достойне майбутнє».

Секретар Херсонської єпархії Української православної церкви отець Максим від імені усіх присутніх подякував Миколі Костяку за тісну співпрацю влади із церквою і за оперативну допомогу у разі виникнення проблем і прохань.

Також учасників зустрічі було ознайомлено із планом заходів із нагоди відзначення в області цього свята. Серед них, зокрема, показ тематичних фільмів: «Ярослав Мудрий» та «Легенда про княгиню Ольгу» в кіноустановах області; виставка архівних документів «Хрещення Русі. Історія віків»; цикл телепередач «Через століття – до сердець».

 

 

версія для друку