українська російська англійська
Порядок формування тарифів на послуги платного паркування з рекомендаційного стане обов'язковим
24.07.2013 | 17:17
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Уряд вніс зміни до постанови № 258 від 2 березня 2010 року, яка визначає Порядок формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів.

Оскільки чинний Порядок встановлення тарифів на послуги з паркування транспортних засобів носить рекомендаційний характер, змінами вводиться обов’язковість застосування Порядку органами місцевого самоврядування. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

 Важливо, за словами Міністра, що внесені зміни врегульовують питання безоплатного паркування транспортних засобів особами та установами, що потребують такої пільги згідно з Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

Термін «послуги з утримання майданчиків для платного паркування» замінено на «послуги з користування майданчиками для платного паркування», тарифи на які будуть встановлюватись органами місцевого самоврядування.

Міністр пояснив, що всі ці зміни викликані необхідністю приведення зазначеної постанови у відповідність до чинного законодавства, зокрема Податкового кодексу України, Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

Крім того, схвалений Урядом документ забезпечить відповідність рівня тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів розміру економічно обґрунтованих витрат, а також сприятиме формуванню соціально справедливих тарифів на такі послуги.

версія для друку