українська російська англійська
Геннадій Темник: Субвенцією на погашення заборгованості різниці в тарифах зможуть скористатися і теплопостачальні підприємства
24.07.2013 | 17:45
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах зможуть скористатися і теплопостачальні підприємства. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

За його словами, Уряд схвалив зміни до  постанови № 167 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2013 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах», які дадуть можливість не тільки підприємствам водопостачання та водовідведення, а й теплопостачальним підприємствам стати учасниками розрахунків відповідно до Порядку та умов в частині погашення податкових зобов’язань. Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 24 липня 2013 року.

Геннадій Темник навів дані Міндоходів, які свідчать, що податковий борг теплопостачальних підприємств на сьогоднішній день складає близько 850 млн. грн.

«Внесені зміни до зазначеної постанови дадуть можливість погасити податковий борг теплопостачальних підприємств», - сказав Міністр.

 

версія для друку