українська російська англійська
Мінсоцполітики: Завдяки діям Держпраці запорізьке підприємство погасило 850 тис. боргу із зарплати
24.07.2013 | 19:01
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Завдяки роботі інспекторів з питань праці підприємство у Запорізькій області погасило заборгованість із виплати зарплати на суму більше 850 тис грн. Про це повідомив начальник Територіальної державної інспекції з питань праці у Запорізькій області Сергій Бойченко.

«Протягом цього року ми двічі перевіряли філію «Запорізький кінний завод № 86» ДП «Конярство України» Новомиколаївського району. Було виявлено, що підприємство заборгувало своїм робітникам заробітну плату. Після проведення перевірок на вимогу наших інспекторів керівництво філії погасило перед 144 працівниками заборгованість на суму 851 630 грн.», - поінформував Сергій Бойченко.

Як повідомлялося раніше, протягом першого півріччя 2013 року на вимоги державних інспекторів з питань праці підприємства-боржники повністю чи частково погасили заборгованість із виплати зарплати на перед 169,7 тис працівників.

Нагадаємо, Міністр соціальної політики України Наталія Королевська зазначила ряд позитивних тенденцій щодо погашення заборгованості із заробітної плати. «Практично на чверть (з 1826 до 1380) зменшилась кількість підприємств, на яких існує заборгованість із заробітної плати. Тобто, 446 підприємств повністю ліквідували борги», – зазначила Наталія Королевська.

 

версія для друку