українська російська англійська
За І півріччя Держфінінспекція в Донецькій області забезпечила відшкодування втрат на 57,3 млн. грн.
25.07.2013 | 11:44
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фінінспектори Донеччини протягом січня – червня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 57,3 млн. грн. Зокрема, до бюджетів та бюджетних установ додатково надійшло 3,2 млн. грн. Відшкодовано та поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 54,1 млн грн.              

Також, протягом І півріччя Державною фінансовою інспекцією в Донецькій області проведено 257 контрольних заходів та встановлено фінансові порушення, що привели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 127,8 млн. грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 114 досудових розслідувань.

Застосовано 397 фінансових санкцій у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та повернення використаних не за цільовим призначенням коштів наданих одержувачам бюджетних коштів.

До судів подано 32 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 17,6 млн. грн.

За вчинені фінансові порушення 1330 посадових осіб притягнуто до  адміністративної відповідальності, 80 – звільнено із займаних посад.

 

 

 

версія для друку