українська російська англійська
На Дніпропетровщині оздоровлено вже близько 150 тисяч школярів
25.07.2013 | 15:07
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині у дитячих таборах оздоровлено вже близько 150 тисяч школярів. Це складає 63% від запланованої кількості. З них 56 тисяч дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Дмитро Колєсніков під час засідання колегії облдержадміністрації, що відбулася у м. Орджонікідзе.

«Завдяки комплексу заходів та програмі активного відпочинку кількість оздоровлених дітей зростає. З цією метою фінансування оздоровчої кампанії 2013 року з обласного бюджету збільшено на 40%. Президент Віктор Янукович наголошує, що дитина повинна не тільки відпочити, а й оздоровитись. Зокрема, повинно бути забезпечено відпочинок для дітей з обмеженими можливостями», – зазначив Дмитро Колєсніков

Загалом в області працює 946 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в яких оздоровлюється та відпочиває майже 100 тис. дітей. Зокрема, 25 позаміських дитячих закладів, в яких оздоровлюється майже 8 тис. дітей, 921 дитячий заклад з денним перебуванням, в яких відпочивають 91 тис. дітей. За межами області працює 29 закладів, в яких оздоровлюється 19,5 тис. дітей, у тому числі 1100 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Для обдарованих дітей у регіоні організовано діяльність різнопрофільних літніх шкіл з різними напрямками: еколого-натуралістичний, туристсько-краєзнавчий, науково-технічний, науково-дослідний і кіномистецтво.

Нагадуємо, що в рамках програми «Міцне здоров’я – успішне життя»,  у липні у чотирьох містах області – Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Нікополі та Новомосковську розпочали роботу Школи плавання, в яких діти зможуть безкоштовно, під наглядом професійних тренерів, навчитися триматися на воді та плавати.

 

 

 

 

 

версія для друку