українська російська англійська
Мінсоцполітики: Державні допомоги за липень профінансовані повністю
25.07.2013 | 15:15
Прес-служба Міністерства соціальної політики

В Україні завершилось фінансування державних соціальних допомог за липень. Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Мущинін.

«За оперативною інформацією з регіонів, усі області України вже одержали кошти другого траншу державних соціальних допомог – 305,6 млн. грн. Загалом протягом місяця на ці потреби було спрямовано 3 215,9 млн. грн.», - сказав він.

За словами Віталія Мущиніна, на даний час триває зарахування коштів до районних управлінь соцзахисту населення. Таким чином, найближчим часом кошти надійдуть на рахунки усіх отримувачів.

«Міністр соціальної політики Наталія Королевська поставила завдання, щоб виплати «дитячих» коштів, допомог по малозабезпеченості та державних допомог дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства відбувались вчасно, а у випадку великої кількості святкових днів – з випередженням графіків. Люди, які чекають на ці виплати, повинні бути впевнені, що отримають їх вчасно та в повному обсязі», - сказав він.

Віталій Мущинін нагадав, що фінансування першого траншу державних допомог відбувається до 10-го числа кожного місяця, а другого – до 25-го.

 

версія для друку