українська російська англійська
Мін'юст спільно з громадськістю удосконалює державну програму протидії корупції
25.07.2013 | 18:46
Прес-служба Міністерства юстиції

У 2012 та 2013 роках Міністерством юстиції із залученням громадських організацій проведено три круглих столи – «Шляхи впровадження Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки. Роль інститутів громадянського суспільства», «Ефективність реалізації завдань, передбачених Державною програмою щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки» та «Участь громадськості у реалізації Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки».

За результатами цих заходів напрацьовано низку пропозицій представників громадянського суспільства щодо удосконалення Державної програми.

У Міністерстві юстиції проведено координаційну нараду з питань реалізації та стану виконання Державної програми з представниками відповідальних державних органів та обговорено питання необхідності внесення змін до зазначеної Державної програми.

Наразі Міністерство юстиції завершує опрацювання усіх одержаних пропозицій з цього питання. І за результатами їх розгляду буде підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України щодо удосконалення Державної програми.

 

 

версія для друку