українська російська англійська
Г. Темник: У І півріччі обсяг виконаних будівельних робіт в Україні склав 23 млрд. грн.
26.07.2013 | 09:55
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Обсяг виконаних будівельних робіт підприємствами України у січні-червні 2013 року  склав 23 млрд. гривень. За цей же період прийнято в експлуатацію 4,5 млн. кв. метрів житла, що на 6,6 % більше у порівнянні з минулорічним показником. Про це сказав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник по завершенню в Донецьку засідання колегії Мінрегіону, на якому підбили підсумки діяльності будівельної галузі за І півріччя 2013 року.  

 «Очевидно, що будівельна галузь поступово долає наслідки світової фінансової кризи. Поки рано ставити оцінки. Але ті позитивні зрушення, які спостерігаються, дають нам певність в тому, що рухаємося в правильному напрямку: спростили дозвільно-погоджувальні процедури в будівництві, запустили можливі на цей час механізми будівництва і придбання доступного житла, адаптовуємо нормативну базу до норм Європейського Союзу, вживаємо заходів для розвитку внутрішнього ринку виробництва будівельних матеріалів», - сказав Міністр.

Нагадаємо, що діяльність будівельної галузі характеризується багатьма показниками, основні з яких є капітальні інвестиції, обсяг виконаних будівельних робіт, прийняття в експлуатацію житла. До інших показників, за якими відзначається позитивна динаміка, відносяться: кількість будівельних підприємств, чисельність найманих працівників будівельних підприємств, заробітна плата одного штатного працівника в будівництві, заборгованість з виплати заробітної плати працівникам підприємств у будівництві тощо.

Довідково

В Україні на початок 2013 року будівельну діяльність здійснювало              33 555 підприємств, на яких було зайнято 392 тисячі працівників.

Заробітна плата у будівництві у червні  2013 року за експрес-розрахунками становитиме 2750 грн., що на 10 % більше порівняно з червнем 2012 року.

 

 

версія для друку