українська російська англійська
За півроку заборгованість по зарплаті на підприємствах ЖКГ зменшилась на 41%, - О.Вілкул
26.07.2013 | 14:17
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

«Уряд жорстко контролює зменшення заборгованості із заробітної плати, зокрема на підприємствах житлово-комунального господарства. Завдяки цьому така заборгованість на підприємствах галузі в 2012 році скоротилася в 1,6 раза, або на понад 14 млн. грн. (до 23 млн. грн.). А за 6 місяців поточного року – зменшилась ще на 9,4 млн. грн. (або на 41%)», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул на виїзному засіданні колегії Мінрегіону в Донецьку.

Він зазначив, що повністю погашена заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах ЖКГ Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Одеської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської областей, м. Севастополя та м. Києва.

Також з початку року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах ЖКГ зменшилась у 15 регіонах. Зокрема, найбільше в Кіровоградській та Харківській областях на 88% та Закарпатській області на 70%.

«Завдяки спільним зусиллям центральної та місцевої влади в питанні погашення заборгованості в ЖКГ спостерігається позитивна тенденція. Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування мають вжити всіх заходів щодо погашення заборгованості та недопущення її в подальшому», - сказав Олександр Вілкул.

Віце-прем’єр-міністр дав завдання Мінрегіону взяти на контроль розробку в регіонах комплексу заходів, спрямованих на якнайшвидше подолання заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах ЖКГ.

У засіданні колегії також взяли участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, виконуючий обов’язки голови Донецької облдержадміністрації Сергій Дергунов, Донецький міський голова Олександр Лук’янченко.

 

версія для друку