українська російська англійська
З аеропорту «Херсон» відправиться перший авіарейс Херсон-Москва
26.07.2013 | 15:10
Херсонська ОДА

Як повідомлялося раніше, у ході зустрічі голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка з Президентом АТ «Мотор Січ», Героєм України, Народним депутатом України Вячеславом Богуслаєвим  було досягнуто домовленостей про налагодження регулярних авіарейсів з аеропорту «Херсон».

Вже завтра, 27 липня 2013 року, з аеропорту «Херсон» буде відправлено перший авіарейс маршрутом Херсон-Москва. Літак приземлиться у Москві в Міжнародному аеропорту Внуково.

Як повідомив директор аеропорту «Херсон» Ярослав Агафонов,  час польоту з Херсона до Москви  складає близько трьох годин, вартість квитків -  від 1300 грн.

Довідка. На виконання доручення Президента України Віктора Януковича, даного за підсумками його робочої поїздки до Херсонської області у лютому 2011 року, обласною державною адміністрацією вжиті усі можливі заходи по відновленню авіаційної діяльності аеропорту «Херсон».

Розроблена та затверджена на сесії обласної ради програма відновлення авіаційної діяльності та розвитку аеропорту «Херсон» на 2013 – 2015 роки, заходи якої передбачають загальне фінансування у сумі 62,3 млн грн, з них: 8,1 млн грн – обласний бюджет, 24,2 млн грн – інші джерела (інвестори, власні кошти підприємства, міський бюджет).

У квітні 2013 року аеропорт «Херсон» відновив свою діяльність.

 

 

 

версія для друку