українська російська англійська
Рятувальники готові до запобігання надзвичайним ситуаціям під час святкування хрещення Русі
26.07.2013 | 17:38
Прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій

У Державні службі України з надзвичайних ситуацій створено угруповання сил, яке залучатиметься до оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з відзначанням 1025-ї річниці хрещення Київської Русі у Києві та Київській області 25-28 липня.

 «Ми розробили план заходів для виконання завдань із запобігання та реагування на можливі ускладнення оперативної обстановки під час відзначення річниці хрещення Русі. Ми створили угруповання сил – це 259 чоловік особового складу ДСНС України та 44 одиниці техніки. Крім того, визначено резервні сили, які можуть залучатися у разі необхідності. Це ще 293 рятувальники та 55 од. техніки», - повідомив директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Григорій Марченко.

За його словами, залучатимуться підрозділи ГУ ДСНС України у Києві, ГУ ДСНС України у Київській області, Першого спеціального центру швидкого реагування та Мобільного рятувального центру.

 Крім того, в усіх регіонах країни рятувальники вживають усіх необхідних заходів для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій під час урочистостей та оперативного реагування на них.

 

версія для друку