українська російська англійська
Доопрацьовано порядок конвертації цінних паперів ІСІ
29.07.2013 | 09:56
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) схвалила доопрацьоване рішення «Про затвердження Положення про порядок конвертації цінних паперів інституту спільного інвестування» на засіданні регулятора, яке відбулося 23 липня 2013 року.

«Даний регуляторний акт встановлює вимоги щодо порядку конвертації цінних паперів одного інституту спільного інвестування (ІСІ) в цінні папери іншого інституту спільного інвестування, активи яких перебувають в управлінні однієї компанії з управління активами. Також документ визначає умови вилучення з обігу та обміну цінних паперів ІСІ під час конвертації та встановлює особливий порядок здійснення конвертації у разі ліквідації інституту спільного інвестування або подовження строку діяльності строкового ІСІ», - розповіла про деталі документу Оксана Симоненко, директор Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР.

Оксана Симоненко додала, що в рамках доопрацювання проекту регуляторного акту пропонується внести правки технічного характеру, а також окремі зміни і доповнення у термінах і категоріях, які вживаються в даному документі, для узгодження норм проекту із нормами чинного законодавства.

Відзначимо, що Положення було розроблено на виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України «Про інститути спільного інвестування» № 5080-VI, адже порядок конвертації цінних паперів ІСІ встановлюється Комісією, тому регулятор і розробив механізм, який відповідає актуальним нормам і вимогам законодавства.

Ознайомитися с проектом рішення можна буде найближчим часом на офіційному сайті регулятора.

 

 

 

 

 

версія для друку