українська російська англійська
Найбільше земельних ділянок з початку року зареєстровано у Київській та Хмельницькій областях
29.07.2013 | 10:33
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Протягом першого півріччя нинішнього року в Україні зареєстровано майже 400 тис. (397 991) земельних ділянок.

«Для нас це дуже гарні показники, яких вдалося досягти в результаті налагодження якісного обміну інформацією з Держземагентством, завдяки чому для проведення реєстрації прав на земельні ділянки не потрібно отримувати витяг із Державного земельного кадастру, якщо земельній ділянці вже присвоєний кадастровий номер. Зараз ми подаємо запит до Держземагентства в електронному вигляді і отримуємо відповідь також в електронному вигляді, що значно зменшує затрати часу та коштів для громадян на реєстрацію прав. Так, кожен громадянин економить кілька днів, які зазвичай витрачаються на отримання витягу. Крім того, за його отримання до держскарбниці потрібно сплатити 53 гривні», - зазначив директор Департаменту державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Укрдержреєстру Микола Антонов.

При цьому, найбільші показники реєстрації земельних ділянок серед областей зафіксовані на Київщині – 41 284. Далі ідуть Хмельницька, Чернігівська та Вінницька області, де зареєстровано 26 483, 23 841 та 20 187 земельних ділянок відповідно.

Найменше земельних ділянок зареєстровано у Волинській (8 555) та Закарпатській (6 418) областях.

Нагадуємо, у квітні 2013 року в Донецьку пройшла Спільна нарада щодо взаємодії Державної реєстраційної служби України та Державного агентства земельних ресурсів України за участю Міністра юстиції України, де обговорили актуальні питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, в тому числі – реєстрації земельних ділянок.

 

версія для друку