українська російська англійська
Держфінінспекція в Одеській області у І півріччі 2013 року відшкодувала втрат на 37,1 млн. грн.
29.07.2013 | 17:34
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області протягом січня – червня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 37,1 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств додатково надійшло 17,6 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач на суму 19,5 млн. грн.

За результатами ревізії керівники місцевих органів влади, підприємств, установ, організацій прийняли 176 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 58 досудових розслідувань. Ще 42 досудові розслідування розпочато за результатами участі фахівців держфінінспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

За порушення фінансової дисципліни до підприємств, установ та організацій застосовано 262 фінансові санкції.

До суду пред'явлено 24 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 73,4 млн. грн. Пред'явлення ще 63 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та об'єктами контролю.

За допущені порушення 547 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 221 – до дисциплінарної та матеріальної, 22 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку