українська російська англійська
Держпідприємництво виявило порушення контролюючих органів
30.07.2013 | 10:24
Прес-служба Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва промоніторила стан виконання органами виконавчої влади вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» за ІІ квартал.

Було встановлено, що окремі органи державного нагляду (контролю) проводять планові та позапланові перевірки підприємців, на перевірку яких запроваджено «мораторій».

Відтак, aналіз інформації  показав, що окремі органи державного нагляду (контролю) недотримуються вимог Закону України «Про особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності», що набрав чинності 07.04.2012.

Вищенаведеним законом було запроваджено «мораторій» на проведення перевірок у:

- фізичних осіб - підприємців, які не зареєстровані платниками ПДВ та діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику;

- юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику.

За результатами Держпідприємництво направило матеріали до Генеральної прокуратури України з проханням перевірити законність діяльності таких органів державного нагляду (контролю).

 

 

 

версія для друку