українська російська англійська
На Полтавщині для будівництва на селі цього року громадянам видадуть на 30% кредитів більше
30.07.2013 | 14:50
Полтавська ОДА

За цільовою регіональною  програмою «Власний дім» на цей рік заплановано видати 44 кредити жителям Полтавської області на будівництво та реконструкцію власних помешкань у сільській місцевості. Про це повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Віктор Животенко. За його словами, торік такі кредити отримали в області 35 людей.

«На цей рік  на реалізацію зазначеної програми передбачається залучити 6,2 млн. грн. кредитних ресурсів, в тому числі: з державного бюджету –2,7 млн. грн., з місцевих бюджетів – 3,4 млн. грн., з інших джерел – 0,1 млн. грн. Вже видали на будівництво житла 15 кредитів на суму 1,4 млн. грн, в тому числі з державного бюджету – 0,8 млн. грн., з місцевих бюджетів – 0,6 млн. грн.», – поінформував Віктор Животенко.    

З урахуванням коштів минулих років за І півріччя 2013 року введено в дію 26 житлових будинків загальною площею 1521,1 кв. метрів.

«Будівництво житлового фонду ставить у пріоритет Президент України Віктор Янукович. Саме тому така увага на рівні влади до програм, що стосуються пільгового забезпечення громадян житлом. Вирішення цих питань  дасть можливість  підтягти соціальну складову нашої країни, а також стане поштовхом для розвитку багатьох галузей економіки», - наголосив Віктор Животенко.

версія для друку