українська російська англійська
Підписання Угоди про "відкрите небо" з ЄС очікується у 2014 році
30.07.2013 | 15:44
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України постійно проводить активну роботу з розширення транспортних маршрутів із низкою іноземних країн. Як розповів журналістам заступник Міністра інфраструктури – керівник апарату Володимир Корнієнко перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України, щоб створити більш комфортні умови для подорожей наших громадян за кордон, відкрити туристичний потенціал України для іноземців, розширити можливості вантажовідправників, Мініфраструктури проводить переговори з багатьма країнами щодо спрощення процедур, необхідних для перевезень морським, автомобільним та авіаційним транспортом.

Зокрема, за словами заступника Міністра, у повітряному сполученні нині вже практично не має обмежень на авіарейси з Росією, також триває підготовка угод щодо лібералізації авіаперевезень зі США, Ізраїлем та Італією. «Авіакомпанії здійснюють перельоти з усіх заявлених міст РФ. Такі ж переговори проводяться зі США, Ізраїлем, Італією», - зазначив Володимир Корнієнко.

Заступник Міністра повідомив, що наразі серед пріоритетів Державіаслужби та Мінінфраструктури - Угода з Європейським Союзом про спільний авіаційний простір. Вже відбулося сім раундів переговорів, останній - восьмий - заплановано провести у жовтні цього року.

«У повітряному сполученні на сьогодні одне з основних питань - спільний авіаційний простір з ЄС. Переговори проходять достатньо ефективно. Підписання Угоди  очікується влітку 2014 року, а її вступ у дію - на початку 2015 року», - зазначив Володимир Корнієнко, додавши, що підписання цього документа сприятиме покращенню якості перевезень та відкриє нові можливості для авіаперевізників.

версія для друку