українська російська англійська
На Полтавщині планують збудувати сушильні комплекси для кукурудзи в кожному районі
31.07.2013 | 11:51
Полтавська ОДА

Цьогоріч для покращення розвитку сільського господарства Полтавської області та зміцнення матеріально-технічної бази аграрних підприємств у кожному районі встановлять сушарки для кукурудзи.

«Площі посівів кукурудзи зростають. Полтавська область цього року посіяла кукурудзи більше за інші області України – 568 тис. га, тому потрібно будувати сушильні комплекси, щоб ми могли зібрати хороший урожай. Саме ця  культура потребує такого технологічного циклу, як сушка. Маючи велику врожайність, потрібні й відповідні потужності для її зберігання. Тому сушарки повинні бути в кожному господарстві», – зазначив Володимир Замикула на селекторній нараді в ОДА.

Також він звернув увагу на необхідність будівництва нових елеваторів.

«Потрібно мати більше елеваторів. Кожного року в районах будують нові елеватори потужністю на 250-300 тис тонн зерна. Це й АПК Докучаєвські чорноземи, АПК «Зернопродукт» у Глобинському районі та інші», – підкреслив посадовець.

На розбудові аграрної інфраструктури наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Поява нових комплексів у селах, створить нові робочі місця, що стане поштовхом для розвитку сільських територій», – сказав Володимир Замикула.

версія для друку