українська російська англійська
У столиці посилюють вимоги до організації пасажирських перевезень
31.07.2013 | 15:05
Київська МДА

Як повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Євгеній Водовозов, міська влада поставила собі за завдання підвищити якість перевезень, у тому числі тих, що здійснюються приватними маршрутними таксі у Києві. Для цього вимоги до перевізників, які мають бажання обслуговувати киян, стають жорсткішими.

Зокрема, наприкінці червня 2013 року було оголошено конкурс на визначення перевізників на 159 маршрутах міста. Умови конкурсу передбачають такі вимоги:

транспортні засоби повинні бути обладнані не менш ніж 21-м місцем для сидіння;

мати не менше 2-х автоматичних дверей для входу-виходу;

двигуни повинні відповідати нормам екологічної безпеки не нижче «Євро-2»;

автобуси мають перебувати в належному технічному і санітарному стані. Термін їхнього використання – не більше семи років, а у разі організації нового маршруту на ньому можуть працювати лише транспортні засоби з терміном експлуатації до п’яти років.

Додатковими умовами конкурсу передбачається наявність у перевізника GPS-системи або її встановлення протягом року з моменту визнання перевізника-претендента переможцем. Перевізник повинен підключити GPS-систему до єдиного диспетчерського центру контролю за роботою автотранспорту та збору інформації КМДА.

Більше того, на маршруті має працювати щонайменше один транспортний засіб, що пристосований для перевезення осіб із особливими потребами. Водії ж маршрутних таксі повинні бути забезпечені однотипним форменим одягом.

Засідання конкурсного комітету заплановане на 21 серпня цього року, тоді й буде визначено, хто надаватиме послуги киянам із перевезень на маршрутних таксі.

версія для друку