українська російська англійська
Уряд стимулюватиме розбудову продовольчих ринків у Криму
31.07.2013 | 19:24
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У Криму продовжують активно розбудовувати плодоовочеві ринки. Адже в регіоні цьогоріч на 60% зріс урожай фруктів, порівняно з минулим роком. Торгувати на таких ринках будуть місцеві сільгоспвиробники. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Українці вже зрозуміли вигоду закупівлі продовольства на оптових ринках сільгосппродукції. Особливо зараз, у період дозрівання овочів та фруктів. Так, ціни на молоді овочі борщового набору в ОРСП нижчі на чверть, порівняно з супермаркетами. Якщо ж брати Крим, де вже масово дозрівають персики, сливи, яблука, груші, виноград, ОРСП немає. Тому в регіоні розпочнуть розбудовувати ринки сільгосппродукції», − зазначив Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, наразі в Автономній Республіці діють 24 плодоовочевих ринки. Однак, пропозиція свіжих фруктів перевищує можливості таких торгових площ. Тому очільник відомства наголосив, що необхідно розширити мережу оптово-роздрібних сільськогосподарських ринків у Криму.

«Це допоможе знизити ціну на фрукти, урожай яких у Криму зріс на 60% порівняно з минулим роком. Загалом, наразі в регіоні вже зібрали понад 4,5 тисячі тонн плодів та ягід», − додав Микола Присяжнюк.

Окрім того, Міністр нагадав, що аби зберегти такий високий урожай, у країні розбудовуються сучасні сховища. Зокрема, у найближчі два роки в Україні з’являться 16 сховищ ємністю 140 тисяч тонн для зберігання овочів, фруктів та ягід.

 

версія для друку