українська російська англійська
НКЦПФР схвалила порядок делегування повноважень СРО
01.08.2013 | 10:24
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на своєму плановому засіданні, яке відбулося 30 липня 2013 року, ухвалила Порядок розгляду заяв СРО про делегування повноважень саморегулівним організаціям професійних учасників фондового ринку та прийняття рішення.

«Питання делегування повноважень від регулятора до саморегулівних організацій (СРО) давно стоїть на порядку денному в Комісії. Ми намагаємося наділити СРО повноваженнями, максимально врахувавши їх інтереси, та ставлячи на меті комфорт та легкість в роботі для учасників ринку. При цьому, безумовно, важливими питаннями для нас залишаються аспекти відповідальності та ефективної співпраці НКЦПФР та СРО», - зауважив Максим Лібанов, директор Депертаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

За словами пана Лібанова, після проведення ряду обговорень з представниками саморегулівних організацій та врахування у тексті Порядку їх зауважень та пропозицій, Комісія підготувала остаточну редакцію зазначеного проекту регуляторного акта, який регламентує процедурні питання делегування повноважень СРО і визначає етапи проведення цього процесу.

Найближчим часом прийнятий Комісією документ з’явиться на офіційному сайті регулятора, де можна буде більш детально з ним ознайомитися.

версія для друку