українська російська англійська
На Донеччині виконано Державну цільову програму "Шкільний автобус-2013"
01.08.2013 | 10:46
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Протягом 30-31 липня 2013 року сільські райони Донеччини отримали 23 шкільні автобуси. Понад 700 учнів сільських районів щодня їздитимуть на заняття й додому новими, не орендованими автобусами, які відповідають вимогам сьогодення.

На виконання Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус», наказу Міністерства освіти і науки № 162 від 15.02.2013 до відділів освіти Великоновоселківської, Володарської, Волноваської, Мар'їнської, Костянтинівської, Шахтарської, Олександрівської, Красноармійської, Слов'янської, Новоазовської, Ясинуватської, Тельманівської райдержадміністрацій Донецької області надійшли нові шкільні автобуси марки АС-Р-32053-07 «Мрія».

Нові шкільні автобуси надали можливість замінити 20 орендованих автобусів на власні, а також розвантажити існуючі маршрути.

До департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації надійшли листи від місцевих органів влади, керівників навчальних закладів із подякою Кабінету Міністрів України за затверджену та реалізовану соціальну програму «Шкільний автобус», яка на сьогодні є дуже актуальною та необхідною для села.

 

версія для друку