українська російська англійська
Сергій Арбузов доручив перевірити безпеку шкільних товарів
01.08.2013 | 11:57
ПРЕС-СЛУЖБА ПЕРШОГО ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов доручив профільним міністерствам організувати шкільні ярмарки, а також провести перевірки шкільних товарів у торговельних закладах. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів 1 серпня 2013 року, на якому головував.

«Сьогодні розпочався останній місяць літа, тому не варто втрачати час. Треба почати проведення шкільних ярмарків вже зараз. Нікому не потрібний ажіотаж напередодні 1 вересня», - сказав Сергій Арбузов.

Він також звернув увагу на безпеку шкільних товарів. «Згадайте ініціативу з посилення безпеки іграшок. Шкільні товари також повинні увійти у відповідний список», - додав Сергій Арбузов і доручив главам Мінекономрозвитку та МОН спільно з Держспоживнаглядом організувати перевірки шкільних товарів у торговельних закладах, а до порушників застосувати найсуворіші заходи.

Перший віце-прем'єр-міністр також звернувся до Міністра освіти і науки з дорученням оприлюднити дату початку навчального року. «Школи досі не отримали інформації про дату початку навчального процесу 2013 року. Нагадаю, перше вересня припадає на неділю. Люди хвилюються, особливо батьки першокласників», - зазначив він.

Сергій Арбузов нагадав, що вчора закінчився прийом документів для вступу до вузів. При цьому він зазначив, що нинішня кампанія відрізняється зміною структури прийому за напрямами підготовки: «У першу чергу враховувалися потреби системних галузей. Були збільшені обсяги прийому на природно-математичні і інженерні спеціальності». За його словами, держава зробила все необхідне для організації успішної вступної кампанії і профінансувала держзамовлення на 25 млрд.гривень.

 

версія для друку