українська російська англійська
Олександр Вілкул: Уряд схвалив Концепцію розвитку туризму та курортів до 2022 року
01.08.2013 | 17:00
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

«Україна – дивовижна країна з потужним туристичним потенціалом. У нас має бути комфортно і модно відпочивати і українцям, і гостям з закордону. Стратегія наших дій закладена в Концепції Державної цільової програми розвитку туризму та курортів до 2022 року, що прийнята сьогодні Кабміном. Туризм є однією з точок росту вітчизняної економіки. Адже це нові робочі місця, це цілий кластер економіки, що також підвищує імідж нашої держави»,   сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні в четвер 1 серпня 2013 року схвалив Концепцію Державної цільової програми розвитку туризму та курортів до 2022 року. Концепцію розроблено Держтуризмкурортом в рамках виконання Національного плану дій Президента України Віктора Януковича.

У Програму будуть включені заходи по визначенню туристичної спеціалізації регіонів, туристичному районуванню країни, зокрема, це стосується територій пріоритетного розвитку туризму, та створенню умов для залучення інвестицій.

Також Програма буде включати заходи зі створення умов для розвитку пріоритетних видів внутрішнього туризму, забезпечення раціонального використання територій курортів, вдосконалення санаторно-курортного обслуговування. У Державній цільовій програмі буде передбачено створення системи розповсюдження інформації про туристичні можливості України, підвищення безпеки туристів та покращення якості готелів і інших засобів розміщення.

У Програмі буде передбачено план дій по гармонізації українського законодавства та нормативної бази згідно зі стандартами Європейського Союзу. Програма також буде включати заходи з дерегуляції туристичної діяльності та впровадження державно-приватного партнерства в сферу туризма, а також вдосконалення статистичної звітності в галузі на основі методики Всесвітньої туристичної організації ЮНВТО.

Кабінет Міністрів доручив Держтуризмкурорту до кінця 2013 року розробити Державну цільову програму розвитку туризму та курортів.

 

версія для друку