українська російська англійська
О. Вілкул: Ми хочемо, щоб на виробах найвищої якості був напис "Зроблено в Україні"
01.08.2013 | 18:03
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

«Розвиток агропромислового сектору України потребує сучасної сільськогосподарської техніки високого рівня. В рамках проекту «Зерно України», ініційованого Президентом Віктором Януковичем, на Херсонському машинобудівному заводі спільно із компанією CLAAS (Німеччина) розпочалося виробництво сучасних зернозбиральних комбайнів «Скіф-Тукано 440». Відтепер наші аграрії зможуть працювати на якісній техніці українського виробництва. Це реальний приклад імпортозаміщення. Ми хочемо, щоб на виробах, що відповідають найвищим стандартам якості, і на комбайнах, і на Мерседесах був напис «Зроблено в Україні», - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.

В рамках проекту заплановано створення на заводі 400 нових робочих місць.

На нараді Олександр Вілкул зазначив, що проект спільного виробництва зернозбиральних комбайнів є важливим кроком у розвитку сільського господарства, адже за рахунок використання сучасних технологій у найближчі 5 років Міністерство аграрної політики України поставило ціль збільшити виробництво зерна з запланованих цьогорічних  54 млн. тонн до 80 млн. тонн.

«Завдяки Національному проекту «Зерно України» ми маємо можливість реалізувати спільні з Україною плани виробництва комбайнів. Ми вважаємо, що український сільськогосподарський ринок є перспективним для експорту продукції на ринки Східної Європи і з оптимізмом налаштовані на роботу в Україні, - зазначив регіональний менеджер з експорту групи компаній «CLAAS» Томас Клаусніцер. – Налагодження виробництва комбайнів у рамках Нацпроекту «Зерно України» - це дієві передумови для збільшення обсягів виробництва зерна, створення нових робочих місць для українців», - додав Томас Клаусніцер.

 Олександр Вілкул зазначив, що серед пріоритетів Уряду – повністю перейти на комбайни вітчизняного виробництва.

«Оновлення парку зернозбиральної техніки у співпраці з компанією CLAAS та Херсонським машинобудівним заводом дозволить забезпечити потреби сільгоспвиробників у якісній техніці, допоможе збільшити валове виробництво зерна», - сказав голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів.

Питання розвитку сільгоспмашинобудування за рахунок імпортозаміщення є одним із найважливіших  завдань Уряду, передбачених Програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.

 

 

версія для друку