українська російська англійська
Виділено кошти для добудови житлових об’єктів у містах Ковель, Житомир, Луганськ, Одеса та Хмельницький
02.08.2013 | 12:00
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

150 мільйонів гривень виділив Уряд для вирішення питання завершення спорудження житлових об¢єктів у містах Ковель, Житомир, Луганськ, Одеса та Хмельницький, фінансування будівництва яких відбувалось із залученням державних коштів, наданих для довгострокового іпотечного кредитування молодих сімей, а також на реалізацію програми доступного житла (70/30). Таке рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 1 серпня. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Він уточнив, що 41, 4 млн. грн. з виділених 150 мільйонів грн. будуть спрямовані на добудову житлових об¢єктів у зазначених містах.

«За ці кошти плануємо до кінця року завершити будівництво житлових об¢єктів у містах, які я назвав, і вже в наступному році ввести їх в експлуатацію», - сказав Геннадій Темник.

Нагадаємо, мова йде про житлові будинки у містах: Житомир, вул. Щорса,155; Ковель, вул. Ватутіна, 70-Б; Луганськ, вул. Генерала Лашина, 186; Одеса, вул. Генерала Бочарова, 45; Хмельницький, вул. Гастело, 15.

Решту з виділених Урядом коштів спрямують на надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла

версія для друку