українська російська англійська
Держкомтелерадіо стане співорганізатором львівського Форуму видавців
02.08.2013 | 10:59
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

1 серпня 2013 року Уряд на своєму засіданні прийняв розпорядження, яким вніс зміни до чинного акта про перелік виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних. Згідно із ним, Держкомтелерадіо України цьогоріч стане співорганізатором ювілейного – ХХ Форуму видавців у Львові - спільно з громадською організацією «Форум видавців».

«Для проведення ювілейного Форуму на високому рівні, покращення міжнародного іміджу України та сприяння вітчизняній книговидавничій справі, необхідною є державна підтримка даного заходу, отже Держкомтелерадіо України має виступити його співорганізатором», - зазначив в.о. Голови Держкомтелерадіо Анатолій Мураховський.

Нагадаємо, прийняття цього нормативного акта ініціював Держкомтелерадіо України. 

Форум видавців щорічно проходить у Львові з 1993 року. Його організатором традиційно є громадська організація «Форум видавців».

За роки проведення захід став визначною культурною та освітньою подією не тільки в Україні, а й далеко за її межами. В його рамках відбуваються зустрічі з відомими творчими особистостями - письменниками, журналістами тощо, презентуються нові книги українських авторів, проводиться активна робота з молоддю та інші заходи, що сприяють популяризації української книги та культурному вихованню громадян.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 р. № 89 «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних», Форуму надано статус міжнародного.

 

версія для друку