українська російська англійська
Затверджено новий склад Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України
02.08.2013 | 11:03
Прес-служба Міністерства юстиції

Наказом від 1 серпня 2013 року Міністр юстиції України Олена Лукаш затвердила новий склад Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України.

Внаслідок зміни складу комісія в абсолютній більшості складається з діючих нотаріусів та осіб, які мають значний досвід нотаріальної практики.

Ключовими критеріями при формуванні складу комісії були передусім високі моральні якості, фаховий рівень, авторитет і особистісне визнання у професійному середовищі кандидатів та необхідність регіонального представництва.

Підставою для затвердження нового складу комісії стали результати аналізу роботи його попереднього складу, які, зокрема, викликали нарікання громадськості та слугували підґрунтям для звернень та скарг представників професійного середовища щодо упередженості членів комісії під час оцінювання результатів кваліфікаційних іспитів на зайняття нотаріальною діяльністю.

Впровадження високих стандартів якості при наданні публічних послуг населенню є одним із ключових пріоритетів реформ, які здійснюються у державі і на чому неодноразово акцентував свою увагу Президент України Віктор Янукович.

 

 

версія для друку