українська російська англійська
Укрзалізниця збільшила кількість вагонів у поїздах у напрямку Південної та Західної України
02.08.2013 | 11:54
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Для задоволення потреб населення у перевезеннях найбільш доступним та затребуваним видом транспорту Укрзалізниця збільшила кількість вагонів у складі чотирьох поїздів, які прямують у напрямку Південної та Західної України і зворотно.

Зокрема, додатково включено два вагони до складу поїзда №90 Дніпропетровськ – Сімферополь. Зі збільшеною кількістю вагонів поїзд відправиться із Дніпропетровська 16 та 23 серпня, а із Сімферополя – 17 та 24 серпня.

Також додатково включено один вагон до складу поїзду №296 Сімферополь – Чернівці. У збільшеному складі поїзд відправиться із Сімферополя 2, 5, 8 та 11 серпня, а із Чернівців 3, 6, 9 та 12 серпня.

Крім цього, додатково включено один вагон до складу поїзда №13 Ужгород – Київ та два вагони до складу поїзда №108/107 Одеса – Ужгород.

Зі збільшеною кількістю вагонів поїзд №13 Ужгород – Київ буде відправлятися із Ужгорода з 2 по 10 серпня по парних днях, а із Києва з 3 по 11 серпня по непарних днях. Поїзд 108/107 Одеса – Ужгород зі збільшеною кількістю вагонів буде відправлятися щоденно із Одеси з 1 по 12 серпня, а із Ужгорода з 2 по 13 серпня також щоденно. 

Укрзалізниця постійно ретельно відслідковує та аналізує попит на пасажирські перевезення в усіх напрямках. За результатами проведеного моніторингу приймаються рішення щодо збільшення до максимально допустимої кількості вагонів у складі поїзда. На основі аналізу пасажиропотоку розглядається і питання щодо призначення і додаткових поїздів на найпопулярніші дати виходячи з технічних можливостей Укрзалізниці.

версія для друку